Jak zorganizować wesele bez mebli?

Ślub w plenerze to marzenie, na realizację którego decyduje się coraz więcej par. Najczęściej jednak ogrom spraw do załatwienia wydaje się na tyle przytłaczający, że narzeczeni decydują się na zatrudnienie konsultantki ślubnej. Pozostali cieszą się na myśl o samodzielnym zorganizowaniu całej imprezy zgodnie z ich życzeniem – od najmniejszego kwiatka w bukiecie, aż po krzesła i stoły, przy których zasiądą biesiadnicy.

Brak mebli to nie problem

Wesele w plenerze to najczęściej duże wyzwanie logistyczne. Nad brzegiem morza czy na górskiej polanie znaleźć się musi namiot bądź inne zadaszenie, a w nim ilość stołów i krzeseł odpowiadająca liczbie gości. Z pomocą przychodzi wypożyczalnia stołów i krzeseł. Coraz więcej firm oferuje taką kompleksową pomoc w organizacji imprez na własnych zasadach. Narzeczonym pozostaje wybór mebli dostosowanych do charakteru imprezy np. ław biesiadnych na wesele rustykalne lub eleganckich wyściełanych krzeseł na wesele w stylu glamour. 

Stoły i krzesła do zadań specjalnych

Wypożyczalnia stołów i krzeseł jest gotowa spełnić każde marzenie swoich klientów. Dlatego w ofertach firm coraz częściej pojawiają się nietypowe meble, jak np.
– stoliki koktajlowe do imprez stojących,
– hamaki i leżaki do imprez na luzie,
– królewskie trony dla młodej pary,
– słynne modele krzeseł znanych projektantów.

Przystępne ceny

Wynajem stołów i krzeseł nie jest tak drogi, jak mogłoby się wydawać. W końcu meble nie są przez narzeczonych kupowane, a jedynie wypożyczone na czas imprezy. Dużą zaletą tego rozwiązania jest fakt, że transport i ustawienie mebli spoczywa na firmie. Tym samym nie trzeba marnować cennego czasu i siłować się z samodzielnym przenoszeniem ciężkich stołów. Podobnie po weselu można cieszyć się udaną imprezą bez konieczności zastanawiania się, kto to wszystko posprząta.