Ile kosztuje wypożyczenie obrusów?

Stylowy i gustowny obrus jest ozdobą każdego pomieszczenia. Należy mieć świadomość, że oprawa stołów bezpośrednio wpływa na wystrój lokalu. W wielu restauracjach dostępne są wyłącznie standardowe modele, które nie zawsze się sprawdzają. Właśnie dlatego warto jest wziąć pod uwagę ofertę wypożyczalni obrusów.

Jakość wybranych produktów

Wiadomym jest, że wypożyczenie obrusów o podwyższonej jakości generuje większe koszty. Plusem jest fakt, że prezentują się one o wiele lepiej. Sprawiają wrażenie luksusowych, co usatysfakcjonuje nawet najbardziej wymagających. Każda wypożyczalnia obrusów http://horecaservice.pl/wypozyczalnia-obrusow-krakow-katowice/ posiada własny cennik.

Mogłoby się wydawać, że wypożyczenie nakryć na stoły nie jest zbyt opłacalne – za kilkanaście sztuk należy zapłacić kilkaset złotych. Trzeba jednak wziąć pod uwagę, że zakup tekstyliów tej samej klasy jest kilka razy droższy.

Zawarcie umowy

Umowa może zostać zawarta drogą internetową, co jest niezwykle wygodne. Oznacza to, że obrusy można wypożyczyć bez wychodzenia z domu. Zostaną one dostarczone w ustalonym terminie. Przez nawiązaniem współpracy dobrze jest sprawdzić:
– wysokość kaucji,
– wysokość zadatku,
– koszt wysyłki oraz zwrotu.

Warto jest pamiętać, że obrusy powinny zostać zwrócone w idealnym stanie. Należy uważać, aby nie uszkodzić ich podczas prania. Wiele wypożyczalni umożliwia zwrot niewyczyszczonych tekstyliów, jednak zazwyczaj generuje to dodatkowe koszty (około 15 zł od sztuki).