Akceptowanie słabego ogniwa

impreza okolicznościowa dla pracowników

Najwięcej można się o człowieku dowiedzieć, obserwując, jak zachowuje się w trudnej sytuacji, kiedy jego umiejętności i wiedza nie wystarczają do zażegnania kryzysu. Kiedy jest zdany na siebie, zdaje sobie sprawę z własnych słabości oraz konieczności zwrócenia się do innych po pomoc. W przeciwnym razie zawiedzie zaufanie, jakim go obdarzono. To bardzo stresująca i wyjątkowo wymagająca okoliczność, sprawia jednak, że ci, którzy dotąd sądzili, że dany członek zespołu jest doskonały, widzą zupełnie inną jego stronę. Mają szansę dostrzec prawdziwą osobę kryjącą się za wyobrażeniami, jakie narosły w trakcie wspólnej pracy.

Obdzieranie z masek

Właśnie temu ma służyć integracyjne spotkanie wśród pracowników przedsiębiorstwa, którzy na co dzień pracują w jednym zespole. Jest to szczególnie potrzebne w przypadku dużych firm, gdzie istnieje wiele działów oraz zatrudnianych jest więcej niż kilkunastu pracowników. Większość z nich nie ma pojęcia, że przebywają w jednym budynku, a co tutaj dopiero mówić o zaznajamianiu się czy bliższych kontaktach.

W takiej sytuacji konieczne jest zorganizowanie imprezy firmowe Kraków, która to będzie pełniła funkcję pojednawczą. Dzięki niej ludzie będą w stanie zapoznać się ze sobą nawzajem, dzięki czemu uda im się rozwiązać część z problemów, na jakie napotykają każdego dnia.

Nadmiar wymagań

Wypady o charakterze integracyjnym z całą pewnością są jednymi z bardziej wymagających, co do których wiązane są pewne oczekiwania. Dlatego też najlepiej, jeżeli kierownicy i menedżerowie nie dokładają własnych obciążeń na pracowników i pozwolą im cieszyć się z przyjemności i wyzwań, jakie stawiają imprezy firmowe.

Niezwykle ważne jest w tej sytuacji, aby zapewnić pracowników, że bez względu na rezultat powinni się oni dobrze bawić, a nie próbować coś osiągnąć, zmuszając się do tego, aby zadowolić swoich chlebodawców. W pierwszej kolejności powinni czerpać przyjemność, a dopiero później traktować to jako obowiązek.