Jak zaoszczędzić na ekspresie do kawy w biurze?

Ekspres do kawy to jedno z podstawowych urządzeń, jakie ma wpływ na wydajność pracy w firmie. Przedsiębiorcy więc dbają o to, by taki sprzęt znalazł się w biurze możliwie jak najszybciej. Zaopatrzenie firmy w ekspres do kawy nie musi wiązać się z dużym wydatkiem, zwłaszcza, jeśli przedsiębiorcy nie zależy na tym, by być właścicielem takiego urządzenia. Dobrym pomysłem może być wówczas dzierżawa ekspresu do kawy z horecaservice.

Popularna dzierżawa ekspresu do kawy

Ze względu na to, że przedsiębiorcy w firmach oszczędzają na wydatkach, korzystanie z dzierżawy ekspresu do kawy staje się coraz bardziej popularnym rozwiązaniem. W dodatku firmy, które proponują dzierżawę bardzo często też ze swojej strony oferują wszystkie niezbędne akcesoria, a także i samą kawę wraz z wybranym urządzeniem. Jeśli chodzi o koszt dzierżawy, to jest on zazwyczaj uzależniony od tego, jaki model ekspresu przedsiębiorca chce dzierżawić, a także z jakich udogodnień pragnie korzystać.

Korzystaj z ekspresu i nie martw się serwisowaniem

Wybierając dzierżawę ekspresu, można w pełni skoncentrować się na tym, co jest najbardziej przyjemne, czyli na przygotowywaniu kawy. Korzystając z dzierżawy, można liczyć na:

– stałą obecność urządzenia w firmie (w razie poważnej awarii firma, która proponuje dzierżawę, dostarcza zamienny model o zbliżonych parametrach),
– bezpłatne serwisowanie ekspresu,
– przeszkolenie z zakresu bezpiecznego użytkowania ekspresu,
– korzystanie z ekspresu, który jest najbardziej wydajny.