Event na zamówienie

Wiele firm dbających o budowanie wizerunku zewnętrznego oraz o wzmocnienie wewnętrznych relacji między pracownikami decyduje się na organizację eventów. Zazwyczaj są to wielkie wydarzenia o charakterze rekreacyjnym, sportowym, kulturalnym albo targi czy konferencje.
Aby uczestnicy wydarzenia czuli się w jego trakcie komfortowo i mieli zapewnione wszelkie wygody, organizator ma za zadanie zaprojektowanie i urządzenie przestrzeni eventowej w taki sposób, aby wszelkie potrzeby i oczekiwania zaspokoić bez problemu.

Wypożyczanie wszystkiego…

Event można urządzić w miejscu dowolnym. To może być puste pole w środku niczego. Wypożyczalnia mebli eventowych (http://horecaservice.pl/wypozyczalnia-mebli-eventowych-krakow-katowice/) zbuduje od podstaw i wyposaży miejsce spotkania we wszystkie niezbędne meble, naczynia, sprzęty.

Najczęściej wypożyczane meble eventowe, to:

  • siedziska (krzesła, fotele, kanapy, sofy, hokery, lay bagi, ławy, leżaki),
  • stoły i stoliki konferencyjne, coctailowe, cateringowe oraz będące wyposażeniem stoisk targowych,
  • półki, szafy, regały stojące i wiszące,
  • lady wystawiennicze, cateringowe,
  • mównice i podwyższenia.

Jeśli okoliczności tego wymagają do mebli dodawane są pokrowce, obrusy, serwety i serwetki a także naczynia, zastawa porcelanowa i sztućce. Organizatorzy eventów często potrzebują również zaplecza kuchennego oraz sprzętów do serwowania dań zimnych, gorących, napojów, deserów, owoców.

Miasteczka konferencyjne

Jeśli trzeba zbudować „budynek” na event, którego elementem jest konferencja naukowa lub targi, można wypożyczyć namiot z podłogą, sceną, szatniami, salą konferencyjną i bankietową. Wypożyczalnia mebli eventowych dostarczy mobilne toalety, elementy architektury ogrodowej, stojaki na rośliny, rzeźby czy obrazy do ozdobienia ścian.

Event jest wydarzeniem, które przekracza granice codzienności – tylko odpowiedniej jakości sprzęty gwarantują bezproblemową organizację i właściwy przebieg wydarzenia. Dobra wypożyczalnia mebli eventowych nie tylko wykona zamówienie zgodne ze specyfikacją zamawiającego, ale również chętnie podzieli się swoim doświadczeniem w kwestii scenariusza imprezy.